У Різдвяні свята комунальники не відпочивали

Комунальники

Водночас, у ці дні виникали проблемні питання і через людський фактор. Двічі працівники служби комунального підприємства виїжджали прочищати каналізаційні труби. Виклики були на вулицю Київську та Миру.
- Спеціалісти, які ліквідовували дані проблеми, виявляли в каналізаційних мережах непотріб, який ні в якому разі не повинен знаходитися там, - зауважує Сергій Літвінчук, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства. - Тому велике прохання до місцевих жителів: дивіться уважно, що ви кидаєте у каналізацію, аби таких незручностей та проблем було якнайменше.
Разом з тим, не витримували і водопровідні мережі. 8 січня без води довелося обійтися жителям будинку по вулиці Шевченка. Прорив стався у 150-ій чавунній трубі.

Комунальники
- Нам зателефонували мешканці будинку №60 по вулиці Шевченка та повідомили, що з-під землі б’є фонтан води, - продовжує Сергій Михайлович. – Виїхавши на місце, ремонтниками було з’ясовано, що до даної труби під’єднаний лише один 18-квартирний двоповерховий будинок по тій же вулиці. Відтак ремонтники комунального підприємства повідомили його жителям про тимчасові незручності та попрохали набрати у додаткові ємності води. Далі було розроблено план дій та забезпечено комунальників необхідними матеріалами для ліквідації даного прориву.
Зранку 9 січня бригада КП приступила до аварійних робіт, і о 16.00 того ж дня водопостачання в даному мікрорайоні було відновлено. Разом з тим, міська рада повідомляє, що при комунальному підприємстві створено аварійну бригаду для ліквідації різних проблем із каналізаційними мережами та мережами водопостачання. Викликати ремонтників можна за телефоном «гарячої» лінії: 068-841-87-21.