Вони були вірні військовому обов’язку

15 лютого в Україні відзначають 28-ю річницю виведення радянських військ з Афганістану і День вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року, тобто 3340 днів. За цей час море сліз пролили матері, дружини, сестри, чекаючи з тривогою своїх найрідніших. 160 тисяч українців були на цій війні. З них 2378 – загинули, 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон. Час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.

Напередодні 28-річниці виведення військ з Афганістану, представники районної організації воїнів-афганців та влади міста і району, квітами вшанували пам'ять городоччанина Івана Кириченка, який у буремному 1983 році загинув у чужій спекотній країні.

• Ми не маємо права забувати про ту жахливу війну і хлопців, які віддали своє життя, виконуючи військовий обов’язок. Афганська війна – це пересторога для майбутніх поколінь про те, що війн не повинно бути взагалі, - зауважив Володимир Сайко, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів.