Комп’ютери для міської ради

У сучасному світі важко уявити будь-яку сферу діяльності без комп’ютеризації та доступу у мережу Інтернет. А відтак, не можлива і робота органів місцевого самоврядування без широкого використання давно відомих та сучасних методів комунікацій. Для оперативного функціонування системи управління отримувана і створювана інформація має бути належним чином впорядкована і збережена. А саме: повна, об'єктивна і своєчасна інформація є необхідною умовою підготовки, прийняття та контролю виконання управлінських рішень.
Для ефективного опрацювання інформації Городоцькій міській раді необхідно було забезпечення сучасною комп'ютерною технікою.

Комп’ютери для міської ради
Днями комплект комп’ютерів для міської ради надав народний депутат України Олександр Герега.
Відтак, програма розвитку електронного урядування у Городоцькій міської ради стане основою для успішної реалізації державних цільових, міських та інших програм, розв’язання соціально-економічних проблем міста, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Городка. Також, комп’ютеризація підвищить якість управлінських процесів.