Нормативно правова база

РІШЕННЯ № 1
від 4 січня 2016 року
м. Городок

Про проведення громадського обговорення проекту
Генерального плану міста Городок та громадських
слухань щодо врахування інтересів громадськості
під час розроблення Генерального плану міста Городок.

Відповідно до ст. ст. 52-53, 58-59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконком міської ради
в и р і ш и в :

1. Провести громадське обговорення проекту Генерального плану міста Городок в період з 10.01.2016 року по 10.02.2016 року.
2. Оприлюднити шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради та шляхом розміщення у вільному доступі протягом робочого часу автентичних копій в загальнодоступних місцях – в приміщенні міської ради:
2.1. Проекту Генерального плану міста Городок (графічну і текстову частину, крім частини, що становить державну таємницю та належить до інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства).
3. Затвердити:
- порядок та правила проведення громадських слухань з обговорення Генерального плану міста городок (додатки 1, 2);
 - вимоги до оформлення інформаційного пакету про громадське слухання з обговорення Генерального плану міста Городок (додаток 3).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови С. Літвінчука.

Міський голова В. ПІДЛІСНИЙ