Новини

До Дня захисника України

До Дня козацтва у Городку відбудуться змагання з волейболу.

14 жовтня о 10.00 у ЗОШ I-III ступенів №4 відбудеться відкритий турнір з волейболу.

В неділю 15 жовтня о 10.00 на майданчику зі штучним покриттям біля Городоцької гімназії проходитимуть змагання з міні-футболу серед команд підприємств, організацій та установ міста приурочені Дню захисника України.

Запрошуємо бажаючих взяти участь у змаганнях та активно вболівати за свою улюблену команду.

 Городоцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Новини

Коли у місті встановлювали нові майданчики для твердих побутових відходів, вірили, що городоччани з розумінням віднесуться до того, що "чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!", що жителі багатоповерхівок поважатимуть роботу працівників міського комунального підприємства, але днями городоччани побачили не дуже приємну картину.

Детальніше...

Чергове засідання виконкому

Новини

27 вересня в приміщенні Городоцькоі міськоі ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний засідання виконкому міськоі ради було винесено 12 питань. Перед членами виконкому міський голова Василь Підлісний прозвітував про проведену роботу у місті, про найближчі плани щодо благоустрою Городка, про початок робіт щодо вуличного освітлення мікрорайону "Шостак".

Детальніше...

В Городку буде новий тротуaр

Новини

В Городку приступили до облаштування пішохідного тротуару по вул. Миру. Ця ділянка дороги міста завжди була проблемною для пішоходів, тим паче по ній щодня поспішають юні городоччани до дошкільних та шкільних навчальних закладів мікрорайону. З міського бюджету на облаштування тротуару виділено 431 тис. грн.

Детальніше...

Розпорядження

Розпорядження № 181 – 2017 р. від 26 вересня 2017р. "Про скликання чергової 17 сесії міської ради

VІІ скликання"

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 29 Регламенту Городоцької міської ради VІІ скликання, скликати чергову 17 сесію міської ради УІІ скликання 4 жовтня 2017 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку по  вул. Грушевського, 53.

Детальніше...

Городок ввечері стає освітленим

Новини

25 вересня у Городку завершили реконструкцію мереж вуличного освітлення. Зокрема, освітили вулиці: Микояна, Саксаганського, Садова, Тесленка, пров. Садовий, Миру, вул. Грушевського - Курган Пам'яті при в'ізді в Городок. Також освітлена спортивна площадка по вул. Шевченка на території гімназії.

Детальніше...

Городоцький відділ поліції інформує

Оголошення

З 1 до 31 жовтня 2017 року мешканці Городоччини, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Детальніше...

Співпраця дає результат

Новини

Жителі вул. Родинна (колишня Енгельса) вирішили впорядкувати власну вулицю. Звернувшись у міську раду з проханням про допомогу, вони отримали 52 тонни щебеню, 13 тонн відсіву та лотки для водовідведення стічних вод. За власні кошти городоччани проплатили за підвезення будівельних матеріалів та придбання цементу, піску тощо.

Детальніше...

Змагання з пляжного волейболу

Новини

У неділю 27 серпня на міському пляжі відбулися змагання з пляжного волейболу серед чоловічих команд міста. Участь прийняло 5 команд.

Детальніше...

Святкування Дня Незалежності

Новини

Городоччина взяла активну участь у святкуванні 26-річниці Дня Незалежності в обласному центрі. Ошатний намет Городоцького району прикрашав центральну площу Хмельницького. Представники влади міста і району у вишиванках вітали учасників свята. Неоніла Андрійчук, перший заступник голови обласної державної адміністрації привітала Городоччину з головним державним святом України.

Детальніше...

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація