Новини

24 червня в Городку відбулося загальноміське свято «Випускник 2017»

Новини

Велелюдно, з різнобарв’ям квітів, вишуканих вечірніх суконь та чудового настрою  пройшов випускний вечір. З гарним настроєм зустріли світанок   випускники, готуючись до  здійснення своїх  мрій у дорослому  житті. Традиційно урочистості розпочалися зі святкової ходи випускників шкіл міста по центральній вулиці Шевченка.

Детальніше...

Варто змінювати український менталітет «Моя хата з краю»!

Новини

В ніч з 20 на 21 червня невідомі городоччани перекинули вазу з квітами у сквері Закоханих. Це ж скільки потрібно було прикласти сили, щоб перекинути таку важку споруду. Даний сквер облаштували спільними зусиллями не байдужих городоччан, депутатів міської ради та за кошти міського бюджету для відпочинку жителів міста минулого року на місці пивного намету.

Детальніше...

Оголошення!

До уваги жителів мікрорайону «Аеродром»!

З 23 по 24 червня 2017 р. ТОВ «Поділля-Агросервіс» здійснюватиме агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на полях загальною площею 70 га., які розташовані в адміністративній межі Городоцької міської ради.

Міськвиконком

Прикрасимо наше місто квітами!

Новини

Днями працівники комунального підприємства «Городоккомунсервіс» працювали над створенням квіткової композиції обабіч центральної дороги по вул. Шевченка. Комунальники висадили розсаду чорнобривців та вогників, власні кошти на які надало керівництво міської ради.

Детальніше...

Вшановували Святого Антонія

Новини

13 червня у Городку – день особливий, у місто з’ізджаються люди, щоб вшанувати Святого Антонія Падуанського, ікона якого зберігається у костелі Святого Станіслава.

Детальніше...

25-річниця дружби та співпраці

Новини

На запрошення керівництва міста-побратима з Республіки Польща делегація з Городоччини відвідала м. Сохачев, щоб побачити, які зміни відбулися в цьому місті, відколи пройшов процес децентралізації, аби перейняти досвід поляків у процесах розбудови місцевого самоврядування та по можливості привернути увагу інвесторів до нашого подільського краю. Очолив українську делегацію народний депутат України, наш земляк Олександр Герега. Завдяки його підтримці й стали можливими відвідини Сохачева сільськими головами нашого району.

Детальніше...

У Городку облаштовують бруківкою тротуар

Новини

Днями працівники ПП «Унібуд» приступили до вкладання бруківки на тротуарі по вул. Шевченка. Фактично від місцевої гімназії до райвійськкомату тротуар стане сучасним. Раніше тротуар на центральній вулиці вкладався частинами.

Детальніше...

Спартакіада Поділля 2017

Новини

П’ятий раз поспіль на День дитинства 1 червня під патронатом народного депутата України Олександра Гереги та  Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» реалізується  обласний проект «Спартакіада Поділля 2017».

Детальніше...

НЕМАЄ БІЛЬШОГО ЩАСТЯ, АНІЖ ПОСМІШКИ ТА СМІХ ДІТЕЙ

Новини

У перший день літа в Городку було людно і весело, адже святкували Міжнародний день захисту дітей. На центральній площі міста відбувся святковий концерт, який розпочав зразковий танцювальний колектив «Молодість».

Детальніше...

Для юних городоччан

Новини

Напередодні Дня захисту дітей керівництво та депутати Городоцькоі міськоі ради потурбувалися про облаштування дитячих ігрових майданчиків. ТОВ "Епіцентр" надав за цінами виробника ігрові споруди, а спільними зусиллями депутатів, комунальників, міського голови та городоччан відремонтовано старі споруди, облаштовано та окультурено 5 дворових майданчиків.

Детальніше...

Платники податку на нерухомість проводять звірку об’єктів оподаткування

Городоцьке відділення  Кам’янець-Подільської ОДПІ, нагадує платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що кожен платник може звернутися  до  контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки
даних   щодо:

  • об’єктів житлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
  • розміру загальної площі об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
  • права на користування пільгою зі сплати податку;
  • розміру ставки податку;
  • нарахованої суми податку.

         У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку та надсилає (вручає) йому податкове повідомлення-рішення.

Сектор організації роботи Кам'янець-Подільської ОДПІ

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація