Прикрасимо рідне місто до свят!

Шановні городоччани!

Новорічні та різдвяні свята – чудова нагода забезпечити святковий настрій не лише собі, а й усім мешканцям Городка. Ми можемо напередодні зимових свят прикрашати гірляндами, новорічною ілюмінацією не лише власну квартиру чи житловий будинок, а й вікна, балкони та прибудинкову територію торговельних закладів, кафе, підприємств, установ та організацій міста. Безперечно, приємно буде йти вулицями, освітленими не лише вуличними ліхтарями, а й гірляндами, і наше рідне місто стане красивим та ошатним. Тож звертаюся з проханням до жителів міста, керівників державних та приватних структур щодо святкового оформлення фасадів будинків, об’єктів торгівлі, дерев, які ростуть на прилеглій території, світлодіодними гірляндами. Відтак, святковий новорічний настрій та радість Різдва відчують не лише діти, а й дорослі. Фотографії найкращих новорічних оформлень будуть розміщені на сайті міської ради, у місцевих ЗМІ, а власників кращих святкових композицій буде відзначено міською радою. Бажаю мешканцям Городка миру, добра та веселого Нового року і Різдва Христового!

З повагою, міський голова В. Підлісний