Новини

Змагалися шахісти

 У неділю, 13 березня, в приміщенні Городоцької центральної бібліотеки відбувся шаховий турнір. Помірятися інтелектуальними силами запрошували всіх бажаючих жителів міста та району. Головним суддею турніру був суддя другої національної категорії з шахів Микола Омельчук.

Змагалися шахісти

Традиційно інтелектуали змагалися за швейцарською системою у п’ять турів. В результаті гри, найбільшу кількість очок набрали Михайло Бігун та Анатолій Лаба. Обидва – представники Пільного Олексинця. За додатковими показниками, перше місце посів Михайло Бігун, студент другого курсу Кам’янець-Подільського будівельного коледжу, а Анатолій Лаба - друге. За третє місце боролися троє учасників турніру, які набрали однакову кількість очок (по 3,5), а саме: Богдан Фурманюк, Олександр Ящук та Костянтин Омельчук. Додаткові показники (коефіцієнт Бухольця) на третє місце вивели Костянтина Омельчука. Переможців турніру нагороджено цінними призами.

Змагалися шахісти

В той же час, суддя змагань відмітив змістовну гру жителя с. Велика Яромирка Григорія Доміни. Для перемоги йому не вистачало лише турнірного досвіду.
Загалом у турнірі взяли участь17 шахістів із м. Городок, с. Пільний Олексинець та с. В. Яромирка. Хоча бажаючих було більше.
- Через те, що запізнилися деякі бажаючі, участь у змаганні вони не взяли, - розповідає Костянтин Омельчук, учасник змагань. – Така ситуація склалася через те, що вперше жеребкування проводилось за комп’ютерною програмою, яку надала обласна Федерація з шахів. Тобто комп’ютер жеребкував, зводив пари, і на 10.00 вже були введені учасники турніру. А зміни в програму внести вже неможливо.

Змагалися шахісти

Крім того, за словами Костянтина Миколайовича, комп’ютерний метод жеребкування дав можливість скоротити час на підготовку до турніру, визначення результатів, а також сприяв справедливому розподілу місць та зведення суперників між собою. 

Змагалися шахісти
Варто зазначити, що спонсором і організатором турніру була Городоцька міська рада та міський центр «Спорт для всіх».

Наталія ПОПОВИЧ

 

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація