ЗУСТРІЛИ І ПРОВЕЛИ ГОСТЕЙ ДОСТОЙНО

У неділю, 13 березня, відбувся 4-й тур чемпіонату Хмельницької області з волейболу. Змагання проходили у спортивному залі загальноосвітньої школи №4.

ЗУСТРІЛИ І ПРОВЕЛИ ГОСТЕЙ ДОСТОЙНО

У боротьбі за першість зійшлися три команди: «Медик-Оболонь» (смт Чемерівці), «Патріот» (м. Хмельницький) та «Городоччина» (м. Городок). Команда «Енергетик» (м. Хмельницький) не прибула на змагання.
- Взагалі, гра була запекла, енергійна і цікава. Але особливо напруженою було протистояння «Патріота» з «Городоччиною», - розповідає Юрій Шевчишин, суддя змагань. - Якщо зважати на те, що це обласні змагання, то наші хлопці показали дуже високий рівень гри. Це підвищує авторитет міста і демонструє хороший потенціал для розвитку волейболу.

ЗУСТРІЛИ І ПРОВЕЛИ ГОСТЕЙ ДОСТОЙНО
І хоча гра пройшла жваво й активно, волейболісти вважають, що потрібно ще працювати над технікою гри.
- Емоції від змагань дуже позитивні, - ділиться враженнями Олексій Бардильов, гравець команди «Городоччина». – Та на цьому не варто зупинятися, адже це ми зіграли один із турів. Необхідно трішки попрацювати над зіграністю в колективі, тоді покажемо ще кращий рівень.
Гості змагань оцінили гру та розповіли про недоліки, які заважали їм грати.
- Звісно, гра «Патріота» та «Городоччини» сьогодні була найкращою, - розказує Василь Гук, капітан команди «Медик-Оболонь». - Ми дещо не допрацювали через помилки. Хтось хворів, а в когось були об’єктивні причини, через які наші гравці грали слабше. Ми вдячні господарям майданчика за чудову гру.

ЗУСТРІЛИ І ПРОВЕЛИ ГОСТЕЙ ДОСТОЙНО

За підсумками гри, команда «Городоччина» беззаперечно перемогла своїх суперників.
- «Городоччина» зіграла дві гри і впевнено перемогла «Патріота» й «Оболонь», - підсумував Вадим Кульпа, директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». - Результат двох ігор проти двох команд - 3:0. Наразі в городоцької команди 24 очки в групі, і ми на третьому місці. Наздоганяємо команду «Енергетик», яка на другому місці і має 26 очок. Перше місце посідає команда «Патріот», в неї 32 очки.

ЗУСТРІЛИ І ПРОВЕЛИ ГОСТЕЙ ДОСТОЙНО

Наступний тур чемпіонату Хмельницької області з волейболу, відбудеться 24 квітня у м. Хмельницькому в спортивному клубі «Новатор».

Юрій Коваль