За кошти міського бюджету придбано трактор для потреб Городка

Вперше за роки незалежності за кошти міського бюджету для комунального підприємства «Городоккомунсервіс» придбали трактор з навісним обладнанням. Попередньо сільгосптехніку для комунальників передавали підприємства міста та народний депутат України Олександр Герега.
На останній сесії міської ради, після вивчення цінових пропозицій та проведення відповідних процедур тендерних закупівель згідно Закону України «Про державні закупівлі», було придбано новий трактор МТЗ 82.1

За кошти міського бюджету придбано трактор для потреб Городка

Загалом поступило три пропозиції від підприємств, які займаються продажем сільгосптехніки. Тендер виграло ТОВ «Укравтозапчастина», які запропонували найдешевшу ціну (476 тис. грн.). В цю вартість ввійшов відвал та щітка для прибирання доріг та вулиць. Завдяки трактору буде можливість прибирати місто взимку від снігових заметів та прибирати вулиці міста.

За кошти міського бюджету придбано трактор для потреб Городка

16 березня трактор було доставлено у Городок.

За кошти міського бюджету придбано трактор для потреб Городка

Даний трактор полегшить роботу комунальників, - зауважує Григорій Гурний, директор КП «Городоккомунсервіс», – і дозволить з однієї сторони зекономити кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів та водночас збільшити об’єм виконаних робіт по очистці міста, що дасть змогу покращити екологічний стан Городка.