Шановні городоччани!

Центральне кладовище в м. Городок потребує розширення, а відтак і збільшення території під поховання померлих жителів нашого міста. Тож виникла потреба у відкритті нового кладовища. Доводимо до вашого відома інформацію про проект під облаштування нового міського кладовища.

Шановні городоччани!
На розрахунковий строк потреба в територіях під кладовища традиційного поховання складає біля 4,3 га (виходячи з нормативного розрахунку - 0,24 га на 1 тис. мешканців згідно таблиці 6.1 "ДБН 360-92**").
Для потреб населення в кладовищах традиційного поховання нині використовується кладовище «Міське», розташоване на продовженні вул. Ватутіна за існуючою межею міста. Кладовище майже вичерпало свої резерви (заповнене на 95%). Територіальні резерви для поховань є біля 0,48 га.
Ще 3 кладовища мають статус закритих (проте офіційних рішень про закриття кладовищ не приймалося).
Згідно звіту за формою 6-зем площа кладовищ в існуючій межі становить 1,6 га.
Кладовища м. Городок
Кладовища, адреса або назва Площа, га Статус Частка заповнення
Міське (вул. Ватутіна, за існуючою межею міста) 9,5 діюче 95%
Костел (вул. Ванагса) 0,105 закрите —
Церква (вул. Чкалова) 0,53 закрите —
Єврейське (вул. Чайковського) 1,0 закрите —

Для покриття потреби в кладовищах новим генеральним планом запропоноване розширення міського кладовища по вул. Ватутіна на 7,5 га в північному напрямку. Це дозволить вирішити питання щодо територій під традиційні поховання не тільки на розрахунковий строк, а і на довший термін.
Тож звертаємося до жителів Городка, які незаконно утримують земельні ділянки під городництво в районі кладовища по вул. Ватутіна, не проводити сільськогосподарські роботи, оскільки цьогоріч здійснюватимуть поховання на цьому кладовищі. Роботи по облаштуванню нового кладовища почнуть проводити з 22 березня 2016 року.

Директор КП «Городоккомунсервіс» Г. Гурний