Вони дбають про затишок у нашому місті

У третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства відзначають своє професійне свято.

Вони дбають про затишок у нашому місті
Праця комунальників складна та, можливо, на перший погляд непомітна, утім без неї у житті міста не обійтися. Працівники комунального підприємства «Городоккомунсервіс» з ранку до вечора, у будь-яку пору роки дбають про чистоту городоцьких вулиць, подачу води в оселі, благоустрій території. Певно городоччани побачили, що вигляд наших вулиць міняється на очах, розчищаються алеї, узбіччя доріг, грейдеруються придорожні смуги, вчасно забирається сміття, проводиться освітлення віддалених від центру вулиць тощо. Тож маємо подякувати цим людям за їхню важку працю, за недоспані ночі, за турботу про чистоту і затишок у нашому місті.

Вони дбають про затишок у нашому місті

В переддень свята на центральній площі Городка в офіційній атмосфері міський голова Василь Підлісний передав ключі та документи на сучасний новий трактор директору комунального підприємства Григорію Гурному та шоферу Василю Буган.

Вони дбають про затишок у нашому місті

Окрім цього у міському бюджеті передбачили кошти на придбання 8 глибинних насосів для артсверловин, бензоріза та перфоратора. Тож і ці подарунки стали доречними для комунальників.

Вони дбають про затишок у нашому місті

З нагоди свята вітали працівників міського комунального підприємства Віталій Кропивницький, голова районної державної адміністрації, Ольга Зелінська, голова районної ради, дякували за сумлінну працю та бажали усяких гараздів.

Вони дбають про затишок у нашому місті
Урочистості відбулися у центральній районній бібліотеці, де працівники районного будинку культури та дитячої музичної школи підготували святковий концерт. До комунальників завітав начальник Городоцького РЕМу Віктор Слободян. Вітав із святом колег Григорій Гурний.

Вони дбають про затишок у нашому місті

Від імені засновників та членів політичної партії «За конкретні справи», народного депутата України Олександра Гереги подякували за нелегку працю та вручили подарунки депутат обласної ради Володимир Поворозник та голова районної організації партії Вадим Якубовський.
Зранку, коли усі ще сплять, - зауважив Вадим Віталійович, - комунальники вже працюють. Саме від вас, шановні працівники комунального підприємства, залежить враження гостей від нашого міста. Городок оновлюється. І це роблять ваші працьовиті руки.

Вони дбають про затишок у нашому місті
Цього дня усім членам колективу адресували свої пісні та чарівну музику: тріо «Співуче джерело», юний саксофоніст лісоводчанин Тарас Мазур, який під акомпанемент Наталії Ярошевської виконав безсмертну «Аве Марію», Наталія Мороз та Віта Васільєва з репертуару вокально-інструментального ансамблю АББА грали на фортепіано «Мані», віночок пісень подарували викладачі ДМЗ з ансамблю «Камертон душі».

Вони дбають про затишок у нашому місті

Музичний сувенір, неповторну гру на скрипці виконала Леся Коморна.

Вони дбають про затишок у нашому місті
Василь Підлісний, міський голова та Сергій Літвінчук, заступник міського голови з питань житлово - комунального господарства висловили слова щирої вдячності присутнім, підкреслили, що колектив КП «Городоккомунсервіс» - є дружнім та злагодженим, який робитиме усе, щоб наше місто ставало ще кращим та затишним.
Загалом свято було теплим, по-домашньому щирим та приємним.