Попрацювали на благо Городка

Знову городоччани, які знаходяться на обліку у районному центрі зайнятості попрацювали на благо радного міста.
Попередньо, завдяки їхнім зусиллям чистим стало узбіччя дороги по вул. Тичини, відтепер і біля багатоповерхівки, що вул. Шевченка, 60 зібрано усе сміття. Городоччани прибрали і частину лісопосадки біля цього ж будинку. За годинку-другу зібрано мішки сміття. Відтак, стало значно чистіше у цьому мікрорайоні. Також прибрано і узбіччя дороги на виїзді із Городка біля полігону твердих побутових відходів. Кульки, папірці та інший непотріб раніше розлітався із міського сміттєзвалища у радіусі 10 метрів. Після проведеного прибирання там стало охайно. Незабаром зазеленіють дерева і придорожня смуга в сторону Смотрича набуде приємного вигляду, без сміття, яке раніше обрамляло цю частину дороги.

Попрацювали на благо Городка