Біля відділення зв’язку №2 стало охайно!

Днями працівники поштового зв’язку №2, що по вул. Щорса, 10 в районі Молочноконсервного комбінату спільно із новим керівником центрального відділення поштового зв’язку городок №1 Миколою Лясковським розпочали облаштовувати прибудинкову територію. Тут наводять лад, вирізають кущі, прибирають сміття, яке зносять з сусідніх осель. Вже підчистили горіх, гілля якого давно всохло. Згодом проведуть повторний суботник, щоб усе зрізане та зібране гілля вивезти на полігон твердих побутових відходів. Біля приміщення поштового зв’язку планують встановити лавку, оскільки обслуговуються в основному пенсіонери, які потребують відпочинку та спільної розмови із земляками. Міський голова Василь Підлісний зустрівся із керівництвом та працівниками поштового відділення, поспілкувався щодо проведеного суботника та планів на майбутнє.
За словами Миколи Володимировича, влітку це приміщення будуть ремонтувати. Також хочуть біля пошти навезти чорнозему, щоб висадити квіти та висіяти газонну траву. Відтак, приємно буде сюди зайти і клієнтам й усім жителям райцентру.

Біля відділення зв’язку №2  стало охайно!