У Городку проводять ямковий ремонт новим методом – бруківкою!

Стан доріг нашого міста після зимового періоду, як і зазвичай, не найкращий. Городоцькі водії нарікають, що ями на деяких вулицях міста сягають 30 см. Відтак, автовласники все частіше звертаються до вулканізацій через проблеми з кривими дисками і деформованою гумою. Та не секрет, що подібні проблеми із дорожнім покриттям існують в усіх населених пунктах України. Тож для міського голови дана проблема є однією із найважливіших, яку потрібно вирішувати.

У Городку проводять ямковий ремонт новим методом – бруківкою!
22 березня працівники міського комунального підприємства розпочали проводити ямковий ремонт вулиці Гончара, що в районі Старого цукрового заводу. До речі, вперше його проводять не асфальтованим методом, а вкладанням бруківки.

У Городку проводять ямковий ремонт новим методом – бруківкою!

Цей метод проведення ямкового ремонту запозичили у чернівецьких шляхобудівників, оскільки вдвічі відбувається економія коштів, та й самі роботи можуть проводити при будь-якій погоді. Більше того, при бажанні перевірити використання коштів з міського бюджету зможе кожен городоччанин, порахувавши кількість вкладеної бруківки.

У Городку проводять ямковий ремонт новим методом – бруківкою!
Сам метод ямкового ремонту простий та надійний: бензорізом вирізається місце, де є яма, перфоратором підрівнюються краї та вибивається глибинною 10 см. Опісля дірку підсипають мучкою та піском, вкладається бруківка, яку засипають знову ж таки піском і віброплитою впресовують. Уже не потрібно купувати гарячий асфальт, який через деякий час опиняється на колесах автівок, якщо йтиме дощ.

У Городку проводять ямковий ремонт новим методом – бруківкою!
Загалом – це пробне вкладання бруківки на вулицях Городка. Якщо даний метод ямкового ремонту пройде випробування, то і інші дороги будуть ремонтувати таким чином. Відтак, стан дорожнього покриття у Городку значно покращиться.