Нова рада - з новими силами

Друге засідання сесії міської ради VІІ скликання відбулося 11 грудня
Напружено і досить конфліктно розпочалася сесія міської ради. Чимало городоччан, жителів мікрорайону «Мархлівка» прийшли на засідання, аби нарешті з’ясувати, коли ж у їхніх домівках буде вода. Різні думки, обвинувачення та скарги висловлювали мешканці Городка. Донести до людей причину та імовірні варіанти вирішення наболілого намагався директор комунального підприємства Григорій Гурний і новообраний міський голова Василь Підлісний. Та подекуди їх не чули. Отже, повторюватися довелося неодноразово, і майже годину в залі засідань обговорювалося питання водопостачання. В результаті було запропоновано декілька варіантів вирішення цієї проблеми (їх зараз детально вивчають спеціалісти та депутати міської ради), а також було надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення геодезично-вишукованих робіт на чотирьох будівельних майданчиках: по вул. Г.Ткачука, вул. Тургенєва, вул. Поповича та пров. Чайковського.

Отримавши офіційні посвідчення депутатів міської ради та значки, народні обранці почали працювати над внесенням змін до міського бюджету. Левову долю міського бюджету 2015 року, за пропозицією міського голови, було направлено на індексацію працівникам дошкільних навчальних закладів Городка (1 025 500 грн.). Того ж дня депутати обрали і тих людей, які будуть разом із мером працювати над покращанням добробуту міста та його мешканців, а саме - заступників міського голови та виконавчий комітет. Одноголосно, за пропозицією Василя Підлісного, заступником з житлово-комунального господарства обрали Сергія Літвінчука, який до цього працював в районній раді, а заступником з гуманітарних питань призначили Олену Матвєйцеву (попереднє місце роботи – Городоцький телерадіопресцентр). До складу виконкому обрано 15 городоччан. До речі, депутати двох фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» відмовилися брати участь у голосуванні за персональний склад виконкому, оскільки запропоновані кандидатури від цих політичних сил не увійшли до виконкому.
Всього ж того дня депутати розглянули 32 питання порядку денного.

Наталія Попович