Межа нового кладовища – встановлена

Як уже повідомляли, центральне кладовище в м. Городок потребує розширення, а відтак і збільшення території під поховання померлих жителів нашого міста. Тож виникла потреба у відкритті нового кладовища.

Межа нового кладовища – встановлена

Для потреб населення в кладовищах традиційного поховання нині використовується кладовище «Міське», розташоване на продовженні вул. Ватутіна за існуючою межею міста. Кладовище майже вичерпало свої резерви (заповнене на 95%).  Для покриття потреби в кладовищі новим генеральним планом запропоноване розширення міського кладовища по вул. Ватутіна на 7,5 га. Виконком міської ради звернувся з проханням до  жителів Городка, які незаконно утримують земельні ділянки під городництво в районі кладовища по вул. Ватутіна, не проводити сільськогосподарські роботи, оскільки  цьогоріч  тут здійснюватимуть поховання.

Межа нового кладовища – встановлена

Так як було заявлено, 22 березня працівники комунального господарства відбили межу нового кладовища, встановили хрест, висадили саджанці сосни.