Готуємося до Великодня

В неділю віруючі римо – католицької церкви відзначатимуть найвеличніше християнське свято – Воскресіння Христове. Це день вважається одним з найголовніших церковних свят у католицькій вірі. Передує святу Страсний тиждень. Саме в цей час Ісус почав свій останній шлях. У Чистий четвер всі будинки і квартири прибираються. Готується і Городок до католицького Великодня. Жителі міста приводять до ладу прибудинкові території та земельні ділянки. Двірники прибирають вулиці, підрізають кущі та дерева, білять бордюри. Завдяки придбаному трактору підмітаються вулиці Городка. Шкода, що дощова погода перешкоджає проведенню багатьох робіт, але максимум зусиль наразі приділяється наведенні порядку у місті.

Готуємося до Великодня

Цими днями прибрати територію костелу святого Станіслава допомагали парафіянам і працівники міського комунального підприємства.

Готуємося до Великодня

Оскільки, в одному із приміщень костелу проводили ремонтні роботи, то вивезли будівельні відходи, биту цеглу тощо.

Готуємося до Великодня

Цим грузом підсипали вулиці та територію комунального підприємства.

Готуємося до Великодня

Для того, щоб віруючим католикам, які ввечері йтимуть на всенічне Богослужіння було не надто темно, то перед приміщенням костелу облаштували два ліхтарі. За словами керівництва комунального підприємства й надалі планують встановити на електричних опорах освітлювальні ліхтарі. Тож вулиця Ванагса , де за сприяння народного депутата України Олександра Гереги встановлена сучасна бруківка, стане візитівкою нашого міста, де приємно пройтися не лише вдень, а й у вечірній час.