Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього

Хто не пам’ятає минулого, той немає майбутнього

25 березня наше місто відзначало одну з героїчних, і водночас трагічних сторінок в історії українського народу – 72-му річницю визволення Городоччини від німецько-фашистських агресорів у роки Другої світової війни. Дорогою ціною оплачене звільнення нашого міста. 240 українців полягли в боях за його визволення. Усе менше залишається і учасників тієї жорстокої війни. Хай не згасає пам’ять про героїв, які сплять вічним сном під гранітними плитами Обеліску Слави.
В п’ятницю у Городку відбувся мітинг присвячений 72-ій річниці визволення міста і району від загарбників. Громадськість міста, керівники міста і району, представники трудових колективів, депутати міської і районної рад, члени політичної партії «За конкретні справи» хвилиною мовчання вшанували загиблих, які віддали власне життя за визволення рідного краю від ворога. Покладанням гвоздик і корзинів квітів до Обеліска Слави городоччани вшанувала пам'ять полеглих. Учасники хору ветеранів «Червона калина» заспівали патріотичні пісні, а кадети ЗОШ №4 підняли полотнище українського прапора.
До учасників мітингу звернулися: Віталій Кропивницький, голова районної державної адміністрації, Ольга Зелінська, голова районної ради, Василь Підлісний, міський голова.
Нам би дуже хотілося, щоб війна більше ніколи не прийшла на нашу землю, але на жаль на Сході тривають воєнні дії і українські родини втрачають своїх найкращих представників . Прикро, що сьогодні в цивілізованому, розвиненому світі не можуть домовитись, примиритись.
Слава Україні!

Хто не пам’ятає минулого, той немає майбутнього