Для ремонту вулиць Городка придбали щебінь та відсів

Після зимового періоду вулиці нашого міста у вкрай неприглядному вигляді. Тож, комунальники вже приступили до прочистки обочин вулиць Городка від болота і сміття. Основна причина руйнації дорожнього покриття – немає водовідведення. Відтак, працівники міського комунального підприємства розпочали облаштовувати дренажні канали. Днями пройгрейдерували обочини вулиці Залізничної, приступили до грейдерування вул. Щорса.
 Загалом у міській раді розроблено графік ремонтних робіт вулиць Городка. Для цього ще на початку року придбали 142 тонни (20 тис. грн.) підсипочних матеріалів у Смотричі. Але, провівши аналіз цін на щебінь, керівники міської ради вирішили закуповувати підсипочний матеріал в Гусятинському районі. Міський голова Василь Підлісний поїхав на підприємство, яке здійснює реалізацію щебіня, пересвідчився у його якості. І справді, гусятинський щебінь майже вдвічі дешевший, ніж смотрицький. Тож закупили 1000 тонн щебіня і 500 тонн відсіву за 82,5 тис. грн.

Для ремонту вулиць Городка придбали щебінь та відсів