Новини

Автомобілі паркують на тротуарах та пішохідних переходах

Автомобілі паркують на тротуарах та пішохідних переходах

 Власники автомобілів паркують свої автівки уже на тротуарах. І не лише вдень, а й у вечірній та нічний час. Складається враження, що деякі городоччани ігнорують правила паркування, більше того, де проходитимуть мешканці міста, коли на тротуарі припарковані не лише легкові, а й вантажні автомобілі, та ще й автобуси? Тут мова йде навіть не про паркування на тротуарах, а їх блокування автомобілями. Пішоходи змушені іти по проїжджій частині, обминаючи як правило запилені та брудні авто. Все ніби то нічого, а от про мешканців міста-пішоходів забули. Оскільки складається враження, що призначення тротуарів виявляється змінилося. Тепер тротуари не для руху пішоходів, вони тепер для паркування авто. Особливо катастрофічною в плані паркування у невстановленому місці є ситуація поблизу щоденного несанкціонованого ринку, що біля ресторану «Весна», навпроти скверу С. Виноградського. Тут паркуються кому як заманеться. І навіть на пішохідних переходах.
Згідно Правил Дорожнього руху:
Підпунктом в) п.15.10. Правил Дорожнього руху встановлено, що стоянка заборонена на тротуарах, за винятком легкових автомобілів і мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.
Частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначена відповідальність водіїв транспортних засобів за порушення правил стоянки, зупинки транспортного засобу. Санкцією зазначеної норми визначено, що відповідальність полягає у накладені штрафу від 15 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Автомобілі паркують на тротуарах та пішохідних переходах

Автомобілі паркують на тротуарах та пішохідних переходах

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація