Комунальники білять бордюри

Двірники міського комунального підприємства розпочали побілку вапном бордюрів автодоріг Городка. Це невеликі кошти для комунального підприємства, але завдяки проведеній роботі наше місто стає красивішим.
І хоча загальноміська толока розпочнеться з квітня, але комунальники активно працюють над наведенням ладу у місті вже давно.
Роботи чимало, адже сквери, вулиці й тротуари потребують неабиякої праці, бо тут розкидані і недопалки, і папірці, пластикові пакети і пляшки. Якби жителі міста долучилися до потрібної і корисної справи. Адже варто спільно навести порядок не лише на вулицях, а й у під’їздах – помити сходові майданчики та вікна, пофарбувати перила східців та двері. Не забути потрібно й про прибудинкову територію житлових будинків, установ і організацій.

Комунальники білять бордюри