Чисто там, де не смітять

Вихідний суботній день, коли мрячив дощ зі снігом, не став на заваді депутатам міської ради у прагненні зробити добру справу для міста. Бо, за словами депутата Василя Петльованого, народні обранці мають працювати не тільки в сесійній залі, а й власним прикладом демонструвати патріотизм та любов до рідного міста.

Майже 300 метрів придорожньої лісосмуги при в′їзді у Городок прибрали від осіннього листя та сміття міські депутати. Таку ініціативу на сесії озвучив міський голова, її підтримали більшість із числа присутніх. Відклавши в суботу домашні справи, майже чотири години представники громади трудилися на благо нашого міста.

- Депутати міської ради сьомого скликання вирішили показати приклад своїм землякам, як потрібно прибирати хоча б прилеглу територію до свого обійстя, кіосків, магазинів, - зазначив Анатолій Матвєйцев. – Попри те, що надворі зима і скоро сніг сховає все сміття, вважаю, що це потрібна робота і депутати першими мають показати приклад для інших.
Приклад з депутатів цього тижня вже взяли деякі приватні підприємці. Також, за дорученням мера міста, інтенсивно працювали й комунальники. В той же час, чимало ділянок у нашому місці залишаються захаращені сміттям та заростями. Особливо інспектор з екології міської ради наголошує про це власникам та орендарям земельних ділянок по вулиці Київській.

- Згідно з правилами благоустрою території міста Городок, громадяни, фізичні та юридичні особи будуть притягуватися до адмінвідповідальності згідно зі ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - підкреслив Володимир Шморгало. - Тобто на фізичних осіб будуть складатися протоколи і накладатиметься штраф у розмірі від 340 грн. до 1156 грн. У свою чергу, санкції на юридичних осіб становитимуть від 850 грн. до 1700 грн.

Як виконуються прохання - контролюватимуть члени громадських формувань міста. В той же час, депутати міської ради закликають усіх небайдужих городоччан навести лад, щоб ось таких місць (як на світлинах внизу) не доводилося фотографувати, спостерігати чи проходити повз них. Городок - наш спільний дім і часом, на жаль, спільний сором. Самі ж депутати обіцяють добрі починання продовжити і запрошують приєднуватися до цієї справи всіх, хто хоче бачити рідне місто чистим та охайним.

Тим часом міська рада вже розглядає варіанти заохочення - для тих господарів приватних та багатоквартирних будинків, які зроблять свої подвір’я найкращими. І готує спільно з меценатами та спонсорами потрібні та корисні подарунки для хазяйновитих городоччан.

Алла РИБАК, Наталія Попович.

Санітарно-екологічною інспекцією міської ради спільно із представниками громадського формування «Народна самооборона Майдану», ГО «Загін сприяння поліції» буде проведено перевірку дотримання санітарного стану на закріпленій та прилеглій території установ, підприємств, організацій міста. Просимо мешканців Городка навести лад на прибудинковій території багатоповерхівок та житлових будинків індивідуальної забудови. Зустрінемо свята в чистому та охайному місті!