На виконкомі надали дозвіл на початок реконструкції краєзнавчого музею

4 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради. На порядок денний виконкому було винесено наступні питання:

1. Про звернення фізичних і юридичних осіб щодо встановлення
нумерації будівель.

2. Про надання дозволу відділу культури національностей, релігії та туризму Городоцької районної державної адміністрації на розриття земельної ділянки на території музею та перекриття частини дороги по пров. Ванагса.

3. Про демонтаж та передачу на зберігання пам’ятника учасникам бойових дій у Афганістані.

4. Про встановлення засобів відео спостереження у спеціалізованих магазинах м. Городок з продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

5. Про надання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі.

6. Про перейменування вулиць.

7. Про заборону стихійної торгівлі у невстановлених місцях.

8. Про надання дозволу на відчуження житла.

9. Про заходи щодо проведення місячника по благоустрою міської території.

10. Про проведення громадського обговорення щодо затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Городок.

11. Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території для будівництва багатоквартирних житлових будинків в м. Городок, вул. Чкалова, Городоцького району Хмельницької області.

12. Про затвердження Статуту громадського формування з охорони громадського порядку на території м. Городка «Загін сприяння поліції».

13. Про затвердження Статуту та списку членів громадського формування «Народна самооборона Майдану».

14. Про розміщення дорожньої розмітки.

15. Про видачу довідок фізичним і юридичним особам.

16. Про звернення громадян щодо надання дозволу на складування будівельних матеріалів.

17. Про звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на зрізання зелених насаджень.

18. Про звернення фізичних і юридичних осіб щодо встановлення нумерації будівель.

19. Про звернення громадян щодо переведення належних їм частин будинків, квартир в окремі будинковолодіння та присвоєння поштової адреси.

20. Про звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на спорудження, перепланування будівель.

20. Про оголошення конкурсу на реконструкцію меморіального комплексу, що розташований по вул. Грушевського, 57.

21. Про демонтаж та перенесення пам’ятного знака, який знаходиться на земельній ділянці відділу культури національностей, релігій та туризму по Шевченка, 20/1.
По питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення, з якими ви можете ознайомитися на сайті міської ради в рішеннях виконкому.

На виконкомі надали дозвіл на початок реконструкції краєзнавчого музею