Виконавчий комітет РІШЕННЯ № 61 від 4 квітня 2016 року м. Городок

РІШЕННЯ № 61
від 4 квітня 2016 року
м. Городок

Про проведення громадських слухань щодо
врахування громадських інтересів під час
розроблення проекту детального плану
території для будівництва багатоквартирних
житлових будинків в м. Городок, вул. Чкалова,
Городоцького району Хмельницької області

Відповідно до ст.ст. 4, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.ст. 18, 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні” виконком міської ради
в и р і ш и в :

1. Оприлюднити проект детального плану території для будівництва багатоквартирних житлових будинків в м. Городок, вул. Чкалова, Городоцького району Хмельницької області шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті міської ради, в газеті "Городоцький вісник", а також розміщенням планшетів та текстових матеріалів пояснювальної записки плану зонування в залі засідань міської ради для ознайомлення громадянами в період з 9.00 до 12.00 години кожного робочого дня.
2. Процедуру розгляду почати о 9.00 годині 06 квітня 2016 року, пропозиції громадськості підлягають реєстрації та розглядаються ТОВ «АЛЬФА ГАРАНТ ЛЛС» м. Хмельницький та виконавчим комітетом Городоцької міської ради у місячний строк, завершення розгляду пропозицій 06 травня 2016 року.
3. Для врахування пропозицій громадськості у матеріалах оприлюднення проект детального планування розмістити:
- інформацію про мету, склад та зміст проекту плану зонування м. Городок,
викладену у скороченій та доступній для широкої громадськості формі;
- основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що
відображають зміст проекту плану зонування м. Городок;
- відомості про замовника та розробника проекту плану зонування м. Городок та
підстави для його розроблення.
4. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадян щодо проекту плану зонування призначити голову постійної комісії з питань житлово – комунального господарства і підприємництва Городоцької міської ради та заступника міського голови С.Літвінчука, які є відповідальними за автентичність детального плану території для будівництва багатоквартирних житлових будинків в м. Городок, вул. Чкалова, Городоцького району Хмельницької області.
5. Презентація, прилюдне експонування та публічні конференції розпочати з 11 квітня 2016 року за участю розробника проекту детального планування.
6. Пропозиції до проекту детального планування мають право подавати:
- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Городок;
- м. Городок;
- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території міста Городок та на суміжних з містом територіях;
- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста Городок;
- народні депутати України, депутати Городоцької міської ради.
7. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
8. Реєстрацію пропозицій щодо проекту детального плану здійснювати в приймальній Городоцької міської ради.

Міський голова В.ПІДЛІСНИЙ