Виконавчий комітет РІШЕННЯ № 59 від 4 квітня 2016 року м. Городок

РІШЕННЯ № 59
від 4 квітня 2016 року
м. Городок

Про заходи щодо проведення місячника
по благоустрою міської території.

Відмітити, що по завершенню осінньо - зимового сезону територія міста знаходиться в незадовільному санітарному стані. Проїжджі частини вулиць потребують біжучого і капітального ремонту, засмічені побутовими відходами. В аналогічному стані знаходиться прибудинкова територія індивідуального і комунального житлового фонду, зелені насадження.
Враховуючи такі обставини та з метою залучення колективів підприємств, установ, організацій, населення міста до виконання робіт по благоустрою, прибирання та озеленення міської території, виконком міської ради, керуючись Законом України "Про благоустрій населених пунктів", ст. ст. 30, 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

в и р і ш и в :
1. Оголосити з 4 квітня по 30 квітня 2016 року місячник по благоустрою міської території.
2. Заходи по проведенню місячника по благоустрою міської території затвердити (додаток 1).
3. Оголосити 16, 23 квітня 2016 року загальноміські суботники з озеленення та благоустрою території міста (за окремим планом).
4. Довести до відома господарюючих суб'єктів, жителів міста про персональну відповідальність за ухилення від виконання заходів по проведенню місячника та благоустрою міської території.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства С.Літвінчука.

Міський голова В. ПІДЛІСНИЙ

З А Х О Д И по проведенню  місячника по благоустрою міської територіїЗ А Х О Д И по проведенню  місячника по благоустрою міської території

З А Х О Д И по проведенню  місячника по благоустрою міської території

Санітарно – екологічний  інспектор                                             В.Шморгал