КОРОЛІВСТВО КРИВИХ ДЗЕРКАЛ

В.В.Підлісний

29 грудня святкова зала Городоцького районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів привітно відкрила свої двері для вихованців, батьків і гостей. І хоча надворі сніг іще не випав, розкішна зелена ялинка, великі намети снігу, білі сніжинки – все нагадало усім, що незабаром Новий рік.

Свято розпочали казкові герої Кай і Герда, які по своїй необережності попали у королівство Снігової королеви. Продовжили свято Лунтік, Кузя, Міла та баба Капа,Червона шапочка і Вовк-сіроманець, тендітна Попелюшка, маленький Гномик та чарівна Білосніжка. Неповторним був виступ веселих Розбійників. Усі діти дарували гостям свята віршовані побажання, пісні, а також тепло своїх посмішок та дитячих сердець, чудовий новорічний настрій.

В. Ткачук, депутат міської ради

Зі щедрими подарунками та новорічними вітаннями у цей день завітав В. Підлісний, міський голова, В. Ткачук, депутат міської ради, представник політичної партії «За конкретні справи», Л. Баран,головний бухгалтер управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації.

Колектив Центру, батьки дітей висловлюють щиру вдячність В. Підлісному, міському голові, В. Шаповалу,керуючому ТВБВ №10022/0100 філії Хмельницького обласного управління, Д. Боднарчуку, приватному підприємцю за щирі привітання та новорічні подарунки.

Особливі слова подяки ми надсилаємо Галині Федорівні та Олександру Володимировичу Герегам, Неонілі В’ячеславівні Андрійчук за добре серце, турботу та новорічні подарунки.

Загальне фото

Нехай Новий рік принесе Вам у подарунок благополуччя, втілення мрій та сподівання на успішне майбутнє, Ваші серця будуть зігріті теплом та любов’ю, а домівки повняться добром і радістю.

Л.Казмірчук, директор
Городоцького районного центру