Русло Тростянки – прочищено

Жителі мікрорайону «Бойня», зокрема вулиці Котовського, звернулися з проханням у міську раду щодо вирішення проблеми підтоплення їхніх присадибних ділянок. Під містком роками збирається намул, внаслідок чого річка Тростянка виходить із берегів і підтоплює городи людей. Міський голова Василь Підлісний дав розпорядження комунальному підприємству прочистити русло річки. Загалом звідти вивезено декілька вантажних автомобілів болота. Відтак, річкова вода без перешкод увійшла в своє русло. Справа тепер за самими жителями вулиці – їм необхідно прочистити русло річки навпроти своїх помешкань та не допускати порушень правил складування побутових та інших відходів у санітарній зоні річки. Саме ці заходи дадуть можливість встановити необхідний рівень води.

Русло Тростянки – прочищено