Вулиці Городка – грейдерують

Весняна тепла погода сприяє проведенню грейдерування вулиць та провулків нашого міста. Водій комунального підприємства, який працює на грейдері, прочищає узбіччя доріг від землі, тим самим готуючи вулиці до проведення ямкового ремонту. Зокрема, грейдерували узбіччя вулиць Гончара, Індустріальна та Грушевського. Перевіряв проведену роботу міський голова, який зауважив, що по Грушевського (мікрорайон «Бойня») відчистили від землі навіть тротуар.
Днями, за сприяння народного депутата України Олександра Гереги, у Городок надійшли дві машини «Вольво» для вивезення придбаного міською радою за кошти міського бюджету щебеню та грейдер. Відтак, спільними зусиллями міської ради та народного депутата стан вулиць нашого міста – покращиться.

Вулиці Городка – грейдерують