ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ: У МІСТІ РОЗПОЧАТО ГРЕЙДЕРУВАННЯ ДОРІГ

Дорожнє покриття, яке постраждало за зиму, навесні потребує оновлення. Такі ремонтні роботи наразі тривають і в Городку. Для цього за кошти міської ради було придбано 1000 тонн щебеню та 500 тонн відсіву, а народний депутат Олександр Герега надав необхідну техніку.

РОЗПОЧАТО ГРЕЙДЕРУВАННЯ ДОРІГ
Підсипати та грейдерувати дороги у Городку розпочали із вулиць в мікрорайоні «Старого цукрового заводу» та вул. Червоноармійська.
- 12 квітня на вулицю Червоноармійська було вивезено 47 тонн щебеню, - розповідає Анатолій Матвєйцев, депутат міської ради. – Ще 48 тонн - 13 квітня. Також підсипано та прогрейдерувано вулицю Свердлова в мікрорайоні «Шостак». Туди теж вивезено 4 машини дорожнього матеріалу.
До речі, жителі вулиці Свердлова просять не лише грейдерувати їхню вулицю, а й зробити водовідведення. Інакше, за їх словами, через горбисту місцевість незабаром дорога знову буде у жахливому стані.

РОЗПОЧАТО ГРЕЙДЕРУВАННЯ ДОРІГ
- Приблизно п’ять років тому нашу вулицю підсипали щебенем, але не зробили водостоку, - розповідає Войтек Бачок, житель мікрорайону «Шостак». – Згодом дощовою водою весь щебінь знесло в річку. Самотужки жителі вулиці вибирали його з водойми та засипали ями на дорозі. Не хотілося б, щоб ситуація знову повторилася.
Варто зазначити, що спочатку міська рада закупила 142 тонни щебеню в смт Смотрич, та через підвищення ціни почали шукати альтернативу. Тепер дорожний матеріал доставляють із Гусятинського району.
- Там щебінь удвічі дешевший, - пояснює Василь Підлісний, міський голова. - Якщо раніше нам потрібно було платити 140 грн. за тонну, то сьогодні - в середньому 70 грн.

РОЗПОЧАТО ГРЕЙДЕРУВАННЯ ДОРІГ
Техніку (дві ВОЛЬВО) та пальне для доставки щебеню, а також один грейдер надано народним депутатом України Олександром Герегою. Відтак, міській раді вдалося знову зекономити кошти.
- КАМАЗ комунального підприємства за один раз може привезти близько 12 тонн щебеню, в той час як ВОЛЬВО – майже 30, - продовжує мер міста. – Отже, завдяки Олександру Володимировичу Герезі ми зекономили значну суму коштів - понад 120 тис. грн., що дало змогу закупити щебеневого матеріалу вдвічі більше запланованого. Тож тепер у місті буде підсипано ще більше доріг.

РОЗПОЧАТО ГРЕЙДЕРУВАННЯ ДОРІГ
В той же час, поряд із технікою народного депутата працює і грейдер комунального підприємства, який прочищає узбіччя доріг від землі, готуючи вулиці до проведення ямкового ремонту. Уже прогрейдерували узбіччя вулиць Гончара, Індустріальної, Грушевського, Чернишевського та інші. Загалом роботи по грейдеруванню найпроблемніших доріг міста планують завершити до Великодня.

Наталія Попович.