Про що думаємо, коли викидаємо сміття у лісопосадки?

Чудові краєвиди Городка відкриваються при в’їзді у наше місто зі сторони вулиці Г. Ткачука. Місто - як на долоні. Будинки, обрамлені зеленню та цвітом, привертають увагу всіх, хто їде через Городок. Але... Якщо зупинитися, пройти кілька кроків і придивитися до мальовничого краю наших предків, стане моторошно від побаченого: посеред мальовничої краси люди створили величезне несанкціоноване сміттєзвалище. Деякі городоччани вивозять сюди тверді побутові відходи, увесь непотріб, тим самим забруднюючи прекрасну територію нашого міста. Невже їм совість дозволяє викидати сміття скрізь, де заманеться? Адже у місті налагоджене щотижневе вивезення сміття комунальним підприємством, біля будинків встановлено сміттєзбірники. Але декому, виявляється, легше вивезти відходи у придорожні лісосмуги. Певно, не думаємо, коли викидаємо, якої шкоди завдаємо навколишньому середовищу, а отже, й собі і своїм дітям.

Про що думаємо, коли викидаємо сміття у лісопосадки?