Перемога городоцьких футболістів

Напередодні Нового року відбулося нагородження та преміювання переможців чемпіонату області з футболу (I ліга). Кубок першості області виборола футбольна команда з м. Городок «Епіцентр – Вікторія».

Нагороджували учасників та тренерів команди-переможця кубком, медалями та грамотами Володимир Поворозник, депутат обласної ради, Василь Підлісний, міський голова та Вадим Кульпа, директор центру ГМЦФЗН «Спорт для всіх».

Команда є переможцем сезону 2015 року серед команд області. Загалом у змаганнях з футболу взяло участь 22 команди з усієї Хмельниччини. Вперше за роки незалежності України городоцькі футболісти стали чемпіонами області. Футбольна команда «Епіцентр-Вікторія» була створена завдяки підтримці народного депутата України Олександра Гереги.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою та бажаємо подальших успіхів і досягнень.

Олена Матвєйцева