З проблемами - до депутатів

Депутати міської ради розпочали проводити прийом громадян у приміщенні міської ради. Депутати фракції «За конкретні справи» склали графік прийомів, за яким щодня городоччани можуть звертатися до представників депутатського корпусу, щоб вирішити наболілі проблеми.
13 квітня прийом громадян проводила Надія Гумінська. До депутата звернулася Мар’яна Лизун, багатодітна мати, яка виховує доньку-інваліда з дитинства. Проблема – відсутність житла. Більше 20 років Мар’яна Броніславівна наймає квартири для проживання. Проте наразі власники житла продають будинок, і сім’ю попередили про виселення. Відтак, проблема житла для багатодітної матері постала надто гостро. Працівники міської ради шукали можливість заселення родини в будинок, де немає власників, але таких осель у місті немає. За кошти міського бюджету також неможливо придбати квартиру чи будинок. Тож звертаємося з проханням до небайдужих до чужого горя городоччан, про заселення даної сім’ї в будинок чи квартиру, які не використовуються.
Щодо вирішення питання сестри-інваліда звернулася Катерина Фурман. Її оселю відключили від газопостачання через заборгованість. Сума заборгованості складає 5 тис. грн. Надія Павлівна, спілкуючись із керівництвом ВАТ «Хмельницькгаз», звернулася з проханням про реструктуризацію боргу та відновлення газопостачання для цієї сім’ї.
До депутата міської ради також надійшло колективне звернення жителів багатоповерхівки по вул. Терешкової (колишнього гуртожитку верстатобудівного заводу) щодо аварійного стану покрівлі будинку та супутніх проблемних питань. Звернення городоччан також стосувалися ремонту доріг та проведення вуличного освітлення. Чимало питань вдалося вирішити на місці.