Гарний приклад для наслідування

Коли зовнішній вигляд торговельної точки охайний, біля магазину прибрана територія, вкладена бруківка та висаджені квіти чи декоративні дерева, то покупцям приємно зайти у цей заклад і придбати необхідний товар або пообідати у такому затишному кафе.

Гарний приклад для наслідування
Декілька років тому у нашому місті було відкрито кафе «Ситий пан», яке стало одним із улюблених місць відпочинку городоччан. Нещодавно власники кафе (родина Врадій) відкрили і магазин «Продукти», де кожен може придбати необхідні харчі, різноманітні напої та хлібобулочні вироби. Минулоріч біля магазину було встановлено бруківку, невеликі сміттєзбірники, а днями господарі потурбувалися про квітники.

Гарний приклад для наслідування

Відтепер ця територія Городка приємно вражає охайним виглядом, чистотою та чудовими квітами, які милують око барвистими кольорами та відтінками. Проте вже за декілька метрів далі земельна ділянка, навпаки, викликає інші відчуття…

Гарний приклад для наслідування
Хотілося б, щоби власники інших торговельних закладів перейняли гарний приклад родини Врадій і подібним чином привели у належний санітарний стан прибудинкову територію та висадили квіти, які прикрашають не лише магазин чи кафе, а й усе місто в цілому.