Місто готується до Пасхальних свят

Працівники міського комунального підприємства продовжують наводити лад у Городку. Двірники білять бордюри, прибирають територію міста від твердих побутових відходів, розчищають кущі. Днями приступили до білення придорожніх стовпчиків по вулиці Гончара та ямкового ремонту центральних доріг міста. Великі ями та вибоїни ремонтують вкладанням бруківки, маленькі – асфальтуванням.
 Колективи підприємств, установ та організацій також беруть участь у місячнику з благоустрою Городка. Працівники дитячої художньої школи не лише прибрали прибудинкову територію, а ще й пофарбували паркан у жовто-блакитні кольори; жителі однієї з багатоповерхівок по вулиці Чкалова днями теж вийшли на суботник - навели лад довкола будинку і висадили квіти. Загалом, підготовка до Великодніх свят триває, відтак, кожен дбайливий господар, прибираючи власну оселю, двір і вулицю, робить чистішим усе рідне місто.

Місто готується до Пасхальних свят