Дякуємо за допомогу для наших Захисників!

Як уже повідомляла міська рада, на 24 квітня заплановано поїздку до наших захисників на Схід з волонтерською допомогою до Пасхальних свят.
На прохання відгукнулося чимало городоччан. Окрім продуктів харчування та Великодніх гостинців, зібрано також консервацію, миючі та пральні засоби. Від дошкільних навчальних закладів «Ялинка», «Берізка», «Казка» та «Сонечко» надано багато коробів із зібраною допомогою - працівники та батьки дитячих садків не пошкодували ні часу, ні зусиль, ні коштів для наших воїнів. Також малюки підготували Великодні малюнки. А учні Городоцької гімназії виготовили обереги із часткою рідної землі та пшениці, із гаслом "Слава Україні!", а також зробили надписи на українському прапорі із побажаннями та привітаннями! Для доставки допомоги у зону АТО на паливо передали по декілька тисяч гривень - приватний підприємець Дмитро Тернавський, міський голова Василь Підлісний та депутат міської ради Анатолій Матвєйцев. Шкарпетки для воїнів придбали представники політичної партії «За конкретні справи» та працівники міської ради. Сто великодніх пасок випекли пекарі «Агробізнесу» (директор Олег Собуцький). Допомогу також надав приватний підприємець Юрій Горбанюк та багато інших жителів Городка.
І вже традиційно до волонтерської допомоги долучаються прихожани церкви святого Онуфрія. Смачні пасхи, копчене м'ясо та почеревина, домашні ковбаси та тушонки – це їхні подарунки нашим бійцям на передовій до Великодніх свят.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї благородної справи!