ГОРОДОЦЬКІ ВОЇНИ СВЯТКУВАТИМУТЬ ВЕЛИКДЕНЬ З ГОСТИНЦЯМИ ІЗ РІДНОГО КРАЮ!

24 квітня 12 городоччан здійснили поїздку до наших захисників на Схід з волонтерською допомогою до Пасхальних свят.
Попередньо було зібрано гуманітарну допомогу (продукти харчування, кошти, миючі та пральні засоби, білизну, шкарпетки) та пасхальні набори. На прохання керівництва міської ради відгукнулося чимало городоччан. Значну волонтерську допомогу надали прихожани церков Городоччини. Смачні паски, копчене м'ясо, домашні ковбаси і тушонки, яблука, мед, інші продукти харчування – це подарунки прихожан храмів нашим бійцям на передовій до Великодніх свят. Усе зібране централізовано звозили до Городоцького Свято-Онуфріївського храму. Настоятель церкви, протоієрей Олексій Добош зауважив, що з приходом величного свята Пасхи наші воїни теж потребують уваги.
- Ми з прихожанами не можемо бути байдужими, коли українці на Сході живуть в умовах війни, - каже Олексій Михайлович. – Наша участь в допомозі мусить бути вагомою, адже сказано: "По їхніх справах пізнають їх". Ми вже неодноразово координували, збирали і сприяли відправленню вантажів у зону АТО. Свято Воскресіння прийде до кожного, і хотілося б, щоб наші захисники відчули радість свята Пасхи, тому сьогодні ми висловлюємо свою турботу цією допомогою.
Загалом на Схід відправлено чотири вантажені авто із 7-тонною допомогою. Отець Олексій благословив городоччан у важку, але благородну путь до воїнів, які захищають наші кордони від ворога.
- Ми привезли пасхальні харчі тим хлопцями, які не мають змоги святкувати Великдень вдома, - зауважив Василь Підлісний, міський голова. – Дякую усім доброзичливим людям, які доклали чимало зусиль, щоб зібрати допомогу тим, хто захищає нас на передовій.
Поїздка була, хоч і важка (адже городоччани не передавали допомогу на блокпостах, а безпосередньо везли гостинці до місця призначення), але результативна: побували в Артемівську, Авдіївці, Попасному, Новозванівці, Старобільську, Красноармійську. Передавали допомогу під Горлівкою та Щастям.
Важкою і зворушливою була зустріч батька Сайка Володимира із сином Олександром, якого призвано на військову службу минулого року, а наразі його батальйон дислокується в Новозванівці. Доля склалася так, що у буремних 80-х Володимир Віталійович проходив службу в Афганістані, а тепер його син захищає Україну від посягань сусіда-агресора.
Також городоччани привезли гостинець Сивану Валентину від коханої донечки Діани, яка підготувала пасхальний кошик для татуся. Валентин служить під Донецьком, тож передача від доньки була для нього приємним та хвилюючим сюрпризом. А коли наші захисники отримали дитячі малюнки від городоцьких дошкільнят та учнів гімназії, на очах у суворих воїнів були сльози.
Городоччани-волонтери стали очевидцями того, як ведуться обстріли української території, бачили розвалені та покинуті війною будинки, поспілкувалися з місцевим населенням та українськими воїнами, які зустрічали жителів нашого міста із вдячністю.
Отже, на Великдень наші захисники смакуватимуть паски із рідної Городоччини, а серця їхні зігріватиме любов і турбота земляків.