Башта Рожновського уже в Городку!

Цьогоріч у районному бюджеті передбачили кошти для придбання водонапірної башти Рожновського для потреб міста. Тож нещодавно з районного бюджету у міський надійшла субвенція у сумі 145 тис. грн. для закупівлі башти.
Провівши моніторинг вартості даних споруд було прийнято рішення придбати башту у м. Чорноморськ Одеської області. 28 квітня башту доставили у Городок. ЇЇ вартість з доставкою склала 120 тис. грн. 25 тис. грн. будуть використані на розробку проекту та встановлення даної споруди. Дякуємо депутатам районної ради та керівникам району за співпрацю, адже дана башта сприятиме покращенню водопостачання нашого міста. Сподіваємося, що і надалі турбота про Городок буде спільною.
Придбану башту Рожновського встановлять у провулку Поповича. Наразі проектується будівництво артсвердловини у даній частині міста. Відтак, плани щодо якісного і вчасного водопостачання жителям міста стають реальністю.

Башта Рожновського уже в Городку!