Хто викинув котенят на дорогу?

Городок на початку травня в обрамленні  цвіту яблунь, вишень та весняних квітів. Городоцька громада святкує Пасхальні свята, настрій по-весняному гарний і святковий. Але хтось із городоччан, прибравши власну оселю до свят, викинув сміття в пакеті на проїжджу частину вулиці Г. Ткачука. І це при тому, що вивезення твердих побутових відходів у Гододку відбувається вчасно і по графіку. Сміття  по вул. Ткачука перед Великоднем працівники комунального підприємства забрали вчасно. Але та людина, яка викинула поліетиленовий пакет з сміттям, певно не переймається чистотою і порядком у Городку, їй приємно споглядати на безлад, який сама й вчинила. Бо як по - іншому можна назвати такий ганебний вчинок? Жителі та гості міста, які проїжджали по вулиці Ткачука вражені від побаченого. В пакеті чого тільки немає: сміття, старі куртки, і навіть..... народженні, але вже мертві котенята. Коли розмови ведуть про безлад в усіх сферах в Україні, потрібно починати з себе, з власних вчинків. Коли ми будемо робити такі "приємні" сюрпризи для громади, то чи вправі називатися цивілізованими людьми? Тож просимо небайдужих городоччан, зауважувати таким "горе - господарям" про їхні ганебні вчинки. Звертаємося до жителів міста повідомляти у міську раду чи на телефон "гарячої лінії" комунального підприємства про власників автомобілів, які вивозять у лісопосадці сміття, забруднюючи таким чином навколишнє середовище. Також просимо, хто знає чи бачив,  хто викидав пакет із сміттям, повідомити про його власника, адже за такі вчинки передбачений штраф. Дякуємо наперед за небайдужість та активну громадську позицію тим, хто повідомить власника викинутого пакета із сміттям та мертвими котенятами.