Шановні мешканці!

З 10 травня 2016 року при виконанні планових ремонтних робіт у весняно-літній період буде проводитись відключення від газопостачання житлових багатоквартирних будинків. Відновлення газопостачання буде проводитись після повного планового ремонту газових мереж, обладнання та усунення наявних порушень Правил безпеки систем газопостачання. Відповідальність за перебої в газопостачанні покладається на власників будинків та квартир. Власникам житлових квартир необхідно забезпечити доступ до газового обладнання, заключити договір на сервісне технічне обслуговування опалювального обладнання іноземного виробництва та провести обстеження димових та вентиляційних каналів. Паралельно буде проводитись також обстеження внутрішньо будинкових водопровідно-каналізаційних мереж.

З повагою, КП «Городоккомунсервіс»