Покрівля заводу стане безпечною!

Не один рік руйнація будівлі колишнього верстатобудівного заводу викликає занепокоіння городоччан. Оскільки жителям міста страшно пройтися біля даного приміщення.При негоді гматки бляхи з покрівлі розлітаються навсібіч. Мало того, за роки простою заводу, на криші виросли берізки! Тож, неодноразово керівництво міськоі ради зверталося до власників будівлі про здійснення ремонту колишнього заводу. Але... прохання та приписи були марними. Тож поийняли рішення власними силами ремонтувати аварійну покрівлю. Працівники рятувальноі служби знімали пошкоджені листки бляхи.Комунальники вивозили пошкодженні листки бляхи та прибрали дану територію Городка.
Рахунки за виконану роботу виставлятимуть власникам приміщення. Тож ще одна проблема Городка - вирішена.

Покрівля заводу стане безпечною!