Екологічна акція по розчистці джерел

У рамках заходів до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в м. Городку у зоні відпочинку «Стара гребля» була проведена екологічна акція по облаштуванню природних джерел питної води. В екологічній акції взяли участь ветерани АТО, воїни-інтернаціоналісти, керівники міста і району, небайдужі жителі Городоччини, члени політичної партії «За конкретні справи». Перед знаковою датою працівники комунального підприємства підчистили кущі та дерева, щоб усі бажаючі мали змогу втамувати спрагу цілющою джерельною водою. Також двірники прибрали цю територію від сміття. Акція по розчистці джерел стала знаковою до Дня пам'яті і примирення. Кожен городоччанин матиме змогу без перешкод набрати екологічно чистоі джерельноі води.

Екологічна акція по розчистці джерел