Городоцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування; вільне володіння державною мовою; досвід роботи за фахом; володіння основними навиками роботи на комп’ютері.

Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи: заяву про участь в конкурсі, особовий листок з обліку кадрів ( форми П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки (розмір 4x6), копії документів про освіту, копія паспорта та ідентифікаційного коду, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), декларація про доходи за минулий рік, медична довідка за формою, встановленою МОЗ № 133/0, письмова згода про проведення спеціальної перевірки.

Документи приймаються Городоцькою міською радою протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:
32000 м. Городок, вул. Грушевського, 53, Городоцька міська рада.
Детальна інформація про умови конкурсу надається за телефоном: 3-12-33.

Додатково повідомляємо, що конкурс відбудеться у формі письмового іспиту для перевірки знань з Конституції України, Законів України „Про державну службу", „Про засади запобігання і протидію корупції", „Про службу в органах місцевого самоврядування", Земельного кодексу України та чинного законодавства з урахуванням функціональних повноважень конкретного підрозділу. Стосовно осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців, проводиться спеціальна перевірка, у тому числі щодо відомостей, поданих особисто.