На центральній вулиці Городка встановлюють урни для сміття

У Городку міське комунальне підприємство розпочало встановлювати урни для сміття. Днями встановлено 8 урн по вулиці Шевченка та Гончара, які виготовлено силами КП «Городоккомунсервіс». Наразі в процесі виготовлення ще 15 урн для сміття - їх виготовляє приватний підприємець Василь Петльований. До речі, урни встановлювали капітально, щоб ніхто не міг їх «позичити» для власного користування. Двірники вчасно забиратимуть сміття. Тож покладаємося на совісність городоччан,  які кидатимуть в урну, а не на тротуари недопалки чи обгортки від солодощів. Закликаємо також батьків долучати своїх дітей до культури поведінки у цивілізованому суспільстві. Варто власним прикладом навчати маленьких громадян, де і в яких місцях викидати сміття. Подбаємо разом про чистоту й охайність рідного міста!

На центральній вулиці Городка встановлюють урни для сміття