Сорочка – вишиванка, чи є ще така краса?

19 травня українці відзначали День вишиванки.
Збереження народних традицій, любов до рідної мови, до свого міста та України має передаватися з дитинства. Оскільки Україна – це наша Батьківщина, яка зараз потребує захисту. Тож своєю активною громадською позицією, справами на благо громади ми маємо відстоювати свою національність. Працівники Городоцької міської ради також цього дня прийшли у вишитих сорочках та сукнях, як приналежність до української нації. У Городку 20 травня на центральній площі міста відбувся святковий концерт приурочений Дню вишиванки. Пісні та гру на музичних інструментах для жителів міста адресували городоцькі та лісоводські артисти. Кожна пісня, мов відображення української культури, яка наповнює наше життя приналежністю до великої і сильної нації та прекрасної України!