Будівельники приступили до ремонту вул. Бухти

У Програмі соціально-економічного і культурного розвитку м. Городок цьогоріч передбачені кошти на капітальний ремонт вул. Бухти, що розташована у мікрорайоні «Молочноконсервного комбінату» біля ЗОШ №2 та ДНЗ «Сонечко».
Загалом згідно проектно-кошторисної документації, на цю вулицю передбачено 999 тис. грн. Днями працівники ПП «Унібуд плюс» (керівник С. Яблонський) приступили до капітального ремонту даного дорожнього полотна. За попередніми підрахунками вартість виконаних робіт складатиме 715 тис. грн., оскільки вирішили цю вулицю не асфальтувати, а вкладати бруківкою. Це дешевше, естетичніше і якісніше. 1809 м2 вулиці дорожники планують вкласти бруківкою у місячний термін, все залежатиме від погодніх умов.

Будівельники приступили до ремонту вул. Бухти