Чемпіонат України з важкої атлетики у Городку – шлях до Олімпійських ігор у Ріо 2016

24 травня у спортивному комплексі «Епіцентр» відбулося офіційне відкриття чемпіонату України з важкої атлетики під патронатом президента ФВАУ, народного депутата України Олександра Гереги.
За можливість взяти участь у Олімпійських іграх, що проходитимуть влітку в Ріо-де-Жанейро протягом 25-28 травня змагатимуться 300 спортсменів. На офіційне відкриття завітали у наше місто почесні гості: президент федерації з важкої атлетики Олександр Герега, перший заступник міністра молоді та спорту Ігор Гоцул, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний. Шеф місії української збірної на Іграх у Ріо Ніна Уманець відзначає, що підготовка спортсменів на вищому рівні:
«Президент федерації з важкої атлетики Олександр Герега робить величезний внесок у розвиток українського спорту. І це дає можливість нашим спортсменам гідно представляти Україну на світових аренах. Сьогодні завдяки йому створені умови, в яких хочуть займатися все більше і більше юнаків та дівчат, і це вже перемога. Я впевнена, що українські спортсмени у Ріо покажуть гідний результат».
Сьогодні у нових, сучасних спортивних комплексах «Епіцентр» до змагань готуються кращі спортсмени. Саме в цих залах виховали вже не одного чемпіона: золотого призера Ігор Олексія Торохтія, Олександра Усика, бронзових призерок Юлію Калину та Ольгу Коробку.
Олександр Герега переконаний, що спорт - це здорова нація, а відтак і сильна держава.
«Минуло чотири роки з того час, як на честь наших спортсменів звучали переможні фанфари на Олімпійських іграх у Лондоні. І мені надзвичайно приємно, що ми мали можливість долучитися до тих звершень. Я не знаю скільки нагород та золотих медалей привезуть наші спортсмени з Олімпійських ігор 2016, але я впевнений, що ми стоїмо на вірному шляху становлення українського спорту, – відзначив Олександр Герега.
Чемпіонів Європи 2016 року Олександра Пелешенко та Ірину Деху Олександр Володимирович відзначив грошовими сертифікатами на суму 250 000 гривень.
Не менш важливим для Городка є те, що вже вдруге чемпіонат України проходить саме у нашому місті.
У перший день чемпіонату змагалися важкоатлетки. Спортсменки з Городка показують гарні результати.