Чемпіонат Прем’єр – ліги з футболу - стартував

25 травня у Городку на міському стадіоні «Цукровик» відбулося відкриття чемпіонату Прем’єр – ліги з футболу Хмельницької області. Місцева команда «Епіцентр –Вікторія» зустрілася з титулованою командою «Агробізнес» з м. Волочиська, яка стала володарями Кубка області сезону 2015 року. Місцева команда «Епіцентр – Вікторія» протягом п’яти років є фіналістом чемпіонату області з футболу, а в 2015 році стала чемпіоном області в першій лізі «Колос» та фінансується за підтримки народного депутата України Олександра Гереги. На змагання прийшло чимало глядачів, які підтримували місцеву команду. Духовий оркестр вихованців ЗОШ №4 додав гарного настрою футболістам та вболівальникам. До присутніх звернувся представник федерації футболу Володимир Криворучко та вручив подарунки – футбольні м’ячі. Оголосив про відкриття чемпіонату міський голова Василь Підлісний.
Варто зауважити, що вперше в історії Городоцького футболу команда з нашого міста брала участь у вищій лізі області. В підсумку команда з Волочиська перемогла з рахунком 5:1.