Автоперевізникам відшкодовуватимуть кошти за пільгові перевезення

Протягом останнього часу у Городку були  проблеми із пільговими перевезеннями, оскільки держава не відшкодовувала кошти автоперевізникам за пільгові перевезення. А цьогоріч взагалі переклала свої зобов’язання щодо відшкодування коштів за пільгові перевезення на органи місцевого самоврядування. На одній із сесій міської ради було прийнято рішення про передбачення коштів з міського бюджету на пільгові перевезення. Відтак, із загального фонду міського бюджету Городоцькій районній раді було передано субвенцію у сумі 83 тис. грн. на компенсацію автоперевізникам на приміських маршрутах на перевезення громадян, що мають право на пільги та проживають на території міської ради. Районна рада передасть ці кошти управлінню праці та соціального захисту населення.

Автоперевізникам відшкодовуватимуть кошти за пільгові перевезення