АКТИВНА ГРОМАДА – ЗАТИШНА ВУЛИЦЯ

У Городку, через особливості рельєфу, більшість вулиць та провулків потребують постійного ремонту. Оскільки дороги маленькі, з крутими схилами - зробити оптимальне водовідведення неможливо, тому часом злива змиває щебінь чи вкладене асфальтоване покриття. Відтак, у мешканців подібних вулиць - чимало незручностей.
Нещодавно до міської ради звернувся городоччанин Леонід Водзянський з ініціативою від жителів вулиці Пархоменка щодо спільного проекту ремонту даної вулиці. Завширшки вулиця - 2,5-3 метри, відтак ні грейдер, ні інший вантажний транспорт не в змозі сюди заїхати, щоб відремонтувати цю частину нашого міста. І для подібних робіт потрібні не десятки, а сотні тисяч гривень, які, до того ж, не передбачені у програмі соціально-економічного та культурного розвитку Городка на 2016 рік.
Отже, було вирішено, що міська рада закуповує вапняковий камінь та відсів, а жителі вулиці власними силами встановлюють нове покриття. Тож у п’ятницю-суботу на роботи з оновлення дорожнього покриття зійшлося чимало городоччан, які власними силами вклали 30 кв. м вулиці. Для цього було витрачено по машині каменю і відсіву. Надалі міська рада закупить 100 тонн каменю, щоб усю вулицю її мешканці змогли відремонтувати. Таким чином, за ініціативи людей та сприяння міської ради ця вулиця згодом стане зручною та затишною.
Приємно, що жителі вулиці згуртувались та власними силами, з мінімальними витратами бюджетних коштів, відремонтували свою дорогу. А це свідчить про високу активну громадську позицію городоччан. Якби й надалі такі громадські ініціативи реалізовувалися у Городку, то за короткий час наше місто набуло би набагато кращого вигляду.

АКТИВНА ГРОМАДА – ЗАТИШНА ВУЛИЦЯ