Щасливі миттєвості дитинства

Перший день літа для Городка став особливим, адже протягом усього дня у нашому місті відбувалися приємні і незабутні події. Зокрема, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у місті проходила обласна дитяча спартакіада - за підтримки народного депутата України Олександра Гереги. Діти з усіх районів Хмельниччини змагалися у багатьох видах спорту: волейбол, перетягування канату, спортивні танці, туризм, міні-футбол та інші. Увечері відбулося закриття обласної спартакіади, на яке завітав Олександр Герега, щоб привітати креативну, творчу молодь зі святом і побажати гарних літніх канікул та подальших спортивних перемог. Вітали юних подолян і депутати обласної ради, і міський голова Василь Підлісний. Переможців спартакіади було нагороджено грамотами і цінними подарунками. Ті команди, що вибороли друге місце, отримали нову спортивну форму, а ті, що посіли перші місця, поїдуть у Карпати - і також у новій спортивній формі. Городоцька фітнес-група виборола друге місце в обласній спартакіаді. Малята з танцювального колективу «Трулялята» додали присутнім заряду бадьорості. Багато було цікавих виступів, радісних емоцій від перемог і щасливого дитячого галасу.
Щасливі миттєвості дитинства